oktober 2021 | michellegronberg
  • Magazine
  • Bloggar
    • Nya bloggar
      • Design & inredning
      • Foto
      • Föräldraskap
      • Mode
      • Träning & hälsa
    • Topplistor
    • Foto
    • Föräldraskap
    • Mode
    • Träning & hälsa
  • Fler
    • Design & inredning
  • Topplistor
  • Skapa blogg
Michelle Grönberg
michellegronberg
michellegronberg
Michelle Grönberg , Helsingborg
  • Instagram
  • Nouw

Arkiv

  • oktober 2021
  • september 2021
  • augusti 2021
  • juli 2021
  • juni 2021
  • maj 2021

Kategorier

  • FESTLIGHETER/VÄNNER
  • FRÅGOR & SVAR
  • INSPIRATION
  • London
  • MODE/FAVORITER
  • OM MIG
  • OUTFITS
  • RESOR
  • SHOPPING
  • STOCKHOLM
  • TRÄNING OCH HÄLSA
  • VARDAG
  • ÄTBART

Sök

Från min helg...

onsdag, 20 oktober, 2021, 15:00VARDAG

Hej fina! Hade en superrolig helg, i fredags firade vi Nikki som fyllt år. Vi var först bara tjejer som åt middag och förade tillsammans på fria innan killarna kom lite senare - superrolig kväll! På lördagen åt jag lunch med Bella. Det blev såklart Ginger hehe som vanligt... Älskar dock en kall smoothiebowl när man är bakis hihi. Senare mot kvällen åkte jag hem till Linn för att dricka drinkar, äta chark och prata massa. På söndagen tog jag verkligen bara det lugnt hemma. Superskönt att ha en sån dag. Hur har er helg varit?

PoK/M

  • VARDAG

Gillar

Kommentarer

Jobb och shopping

torsdag, 14 oktober, 2021, 19:04VARDAG

Hej fina! Hoppas att allt är bra med er. Jag mår superbra och har ovanligt mycket energi ikväll haha. Jobbade som vanligt fram till 17 sen gick jag bort till kullagatan för att främst köpa lite nytt smink. Hittade en jättefin stickad tröja som ni ser på bilden nedan, inte för att jag behöver fler stickade tröjor hehe men.. Denna var så mjuk, lite längre och tyckte verkligen om färgen. Perfekt nu när det börjar bli kallare. När jag var klar i stan åkte jag hem och lagade middag. Fick sen ett tryck och kände för att storstäda, rensa osv. Det bästa jag vet! Målade sen mina naglar och ska strax hoppa in i duschen innan jag läser några sidor av min bok som jag typ blivit besatt av. Den är verkligen så bra, The kept woman heter den. Tips!!

Vi hörs... PoK/M

  • VARDAG
  • (3)

Gillar

Kommentarer

Lately

måndag, 11 oktober, 2021, 14:31VARDAG

Hej på er!! Hoppas allting är bra.. tyvärr har det ekat tomt här ett tag men jag är tillbaka!! Allt har gått i ett på senaste men har verkligen saknat att uppdatera här. Det som hänt på sistone är att jag såklart jobbat, några utgångar med tjejerna, middagar, påbörjat min kurs, tränat en del och såklart shoppat lite hihi. Köpte en ny kappa när jag gick på stan för någon vecka sen. Blev kär direkt när jag såg den. Älskar att den är lång och lite tjockare. Perfekt nu när det verkligen börjar bli kallare.. Ni ser kanske lite hur den ser ut på bilden nedan men ni kommer såklart se mer av den sen.

Vi hörs!! PoK../M

  • VARDAG
  • (2)

Gillar

Kommentarer

michellegronberg

  • Gå till Profil
  • Gå till Startsidan
  • Gå till RSS
  • Gå till Sitemap

Blogga på Nouw

  • Skapa konto
  • Tjäna pengar på din blogg
  • Tagga produkter med Metapic
  • Flytta din blogg till Nouw

Bloggar

  • Allmänt
  • Annat
  • Design & inredning
  • Foto
  • Föräldraskap
  • Hästar & ridsport
  • Mat & recept
  • Mode
  • Personligt
  • Resor & utland
  • Sport
  • Träning & hälsa

Nouw

  • Magazine
  • Allmänna villkor
  • Sekretesspolicy
  • Kakor
  • Kontakta oss
  • Hjälp
  • Driftinformation
  • Build: 2021-10-19 15:01